Anasayfa Şirket Bilgileri

VİZYONUMUZ


 

    Perakende sektöründe özgün yaklaşımıyla farklı bir boyutkazandıran Özbağ Gıda 1959'dan beri gıda sektöründe ve 1989 yılından buyana perakende sektöründe kaliteli ve güvenli hizmet veriyor. Özbağ Gıdayepyeni yüzü Rota A.Ş. ile müşterilerine artık daha iyi ve "güler yüzlü" hizmetvermek için çalışıyor. Varolan tüm şubelerini yenileyen, yeni şubeler açan veaçmaya da devam edecek olan Rota'nın sloganı "ALIŞVERİŞTE YENİ ROTA'NIZROTA HİPERMARKETLERİ OLSUN "Müşterilerinin yaptığı alışverişten memnun vemutlu ayrılmalarına çok önem veren Rota A.Ş.çalışanları bunu sağlamak içinelinden geleni yapıyor. 

 

  Yaklaşık 60yıldır ata-baba mesleği olan gıda işi, babamız Sadullah ZERDALİ girişimiylebaşlayan çok uzun bir serüven. Daha sonraları Mansur ZERDALİ ve biraderlerininİstanbul Esenler'de distribütörlükleri ve bunun akabinde ailenin bir gurubununPiyasaya gıda toptancılığı en nihayetinde perakende sektöründebuluşturdu. 1989 yılında sektöre Özbağ olarak başlayan şirketimizRota  A.Ş.ile birlikte gülümseyen felsefesi ve yepyeni gülen yüzüyleyerini almış oldu.

İLKELERİMİZ

Böylece ilk(e)lerimiz,

Mutlu Müşteri
Mutlu Personel
Mutlu Tedarikçi

Rota A.Ş.nin mağaza konseptleri

Konseptlerimiz
Rota A.Ş. (Süpermarket Konsepti)
Rota A.Ş. (Cash & Carry Konsepti) olarak ikiye ayırabiliriz.
Rota A.Ş.konseptimiz süpermarket formatında tüketiciye doyumsuz bir alışverişyapmak amacıyla tasarım çeşit, kalite dengelemesiyle tüketicilerimizinhizmetinde.
Rota A.Ş. Avantaj konseptimiz ile toplu tüketim yapıp toplu alışveriş yapmakisteyen müşterilerimizi hedefliyor, mağaza formatıyla zengin çeşit sunuyoruz.